ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ

Місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

В ТАКИХ ПУНКТАХ НЕЗЛАМНОСТІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ НАЯВНІСТЬ:

Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

Адреси Пунктів Незламності доступні в офіційному чат-боті в Telegram та Viber

 • УМОВНI ПОЗНАЧКИ НА КАРТI

  ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

  Пункти Незламності відповідального бізнесу

  В Пунктах Незламності відповідального бізнесу (функціонують за рахунок бізнесу) є можливість зігрітися та підзарядити пристрої. Інші послуги можуть бути платними на розсуд власників.

  МАГАЗИНИ, АПТЕКИ, АЗК, БАНКИ

  які працюють за відсутності електропостачання. Не надають послуги з підзарядки гаджетів.

 • ДЕ ШУКАТИ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ?

  Такі місця будуть розташовуватися у вашому населеному пункті в закладах освіти, будівлях обласних та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, тощо. Про найближчий Пункт Незламності у вашому населеному пункті можна дізнатися на цьому сайті.

 • ЯК ЗНАЙТИ ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ У ПРИФРОНТОВИХ РАЙОНАХ?

  З міркувань безпеки ми не показуємо Пункти Незламності поблизу лінії бойових дій (Донецька, Запорізька, Харківська та Херсонська області). Їх адреси та місце розташування ви можете дізнатися в органах місцевого самоврядування, обласних та районних військових адміністраціях.

 • СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ МОЖУТЬ ПРИХИСТИТИ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ?

  Пункт Незламності – це місце для короткострокового одночасного перебування від 40 до 500 осіб.

 • ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ В ПУНКТАХ НЕЗЛАМНОСТІ Є МІСЦЯ?

  Навіть, якщо ви приїдете в Пункт Незламності і в ньому буде багато людей, чергові зроблять все для того, щоб вас прийняти. У випадку гострої нестачі вільних місць, будуть залучені фахівці, які зроблять все можливе, аби кожен громадянин був забезпечений місцем в Пунктах Незламності.

 • ЯК ДОВГО Я МОЖУ ЗАЛИШАТИСЯ В ПУНКТІ НЕЗЛАМНОСТІ?

  Часових лімітів перебування в Пунктах Незламності немає. Але варто давати можливість і іншим людям потрапити і обігрітися та підзарядитися.

 • ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЛУНАЄ ПОВІТРЯНА ТРИВОГА, А Я У ПУНКТІ НЕЗЛАМНОСТІ?

  Чергові Пунктів Незламності забезпечені інструкціями дій на випадок різних загроз: повітряної небезпеки чи дій населення у випадку порушення систем життєзабезпечення з урахуванням всіх можливих ризиків.

ЗАКЛИКАЄМО БІЗНЕС ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПІДТРИМКИ ГРОМАДЯН!

Власники бізнесу, які мають можливість організувати та обладнати Пункти Незламності для прихистку громадян, можуть заповнити анкету і подати заявку для відкриття ПН, або позначити на мапі свій заклад, який буде працювати за відсутності централізованого електропостачання.

Viber-бот Telegram-бот